iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Ne Sunuyoruz ?

Esnek ve güvenilir uygulamalar

İnnova’nın geliştirdiği mobil uygulamalar, güvenliğin her katmanda ön planda tutulduğu yedekli, yük paylaşımlı kurulumlara imkân veren uygulamalardır. Tüm uygulamalar felaket kurtarma senaryolarına uygun tasarlanır. Aynı zamanda gelişmiş entegrasyon yetenekleri sayesinde kurumların iç ve dış sistemleri ile bir bütün halinde çalışabilir. Değişen koşullara kolayca adapte edilebilir, gerektiğinde güncellenebilir ve ek özelliklerle donatılabilir.

Her cihazla uyumlu altyapı

İnnova’nın geliştirdiği mobil uygulamalar; GPRS, EDGE, 3G, 4G, LTE ya da Wi-Fi (kablosuz ağ) bağlantılarını destekleyen teknolojik altyapıya sahip. Bu sayede geniş yelpazedeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir platform. Sadece akıllı telefonlarla değil farklı özelliklerdeki cep telefonlarında da kullanılması mümkün. İnnova mobil uygulama geliştirme ekibi, en yeni teknolojilere sahip gelişmiş tablet bilgisayarlardan kısıtlı özelliklere sahip mobil telefonlara kadar birçok cihazda kullanımı sorunsuz uygulamalar ortaya koyar.

Ürün özellikleri

 • Kullanımı Kolay
 • Hızlı
 • Responsive Tasarım
 • A’dan Z’ye bütün içeriği yönetilebilir
 • Özgün Tasarım
 • Hem Android hem iOS platformlarında %100 uyumlu.

Hibrit Altyapı

İnnova’nın mobil uygulama geliştirme ekibi, hem uygulama tabanlı hem mobil web tabanlı istemci uygulaması geliştirme yeteneğine sahip. Bu sayede kurumların farklı tercihleri için esnek bir yapı sağlanması mümkün. Ayrıca veritabanı yönetim sistemi bağımsız (Oracle, Sybase, MSSQL, MYSQL vb.) çalışabilir nitelikte olması, uygulamaların kurum tarafındaki işlevselliğini de önemli ölçüde artırır. Devreye alım süreçleri kolaylaşır.

Merak Edilenler
Mobil Uygulama Yazılımı Nedir?

Mobil uygulama; günümüzde insanların oldukça fazla vakit geçirdiği akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş yazılımlardır.

Mobil uygulamalar cihazın işletim sistemine göre cihazda bulunan uygulama mağazasından edinilebilir.

Sanal Market Uygulaması Nedir?

Sanal market uygulaması; mobil uygulamalar üzerinden market ürünleri satışı yapabilmenizi sağlayan yazılımlardır.
Sanal market yazılımı sayesinde mobil uygulamalar üzerinden sipariş alabilir, yönetim paneli üzerinden kullanıcılar, ürünler ve siparişler gibi bir çok alanın yönetimini yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yazılımı Fiyatları Ne Kadar?

Mobil uygulama geliştirme hizmetinin fiyatı , istediğiniz özelliklere göre şekillenmektedir. Fiyat teklifi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Mobil Uygulama Geliştirme hizmetleri sunucu uygulaması, veriabanı ve platform bağımsızdır. Her türlü ilişkisel veritabanı (RDBMS) ile entegre olup, Unix, Linux, Windows gibi yaygın işletim sistemlerinin tümü üzerinde çalışabilir.
 • Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri; Android ve iOS gibi farklı ortamlarda mobil işletim sistemlerine uygun olarak tasarlanabilir.
 • Hem uygulama, hem web tabanlı, hem de hybrid (yarı uygulama, yarı web tabanlı) uygulamalar geliştirilebilir.
 • Özel mesajlaşma protokolleri ile yüksek işlem hızı sağlanır, güvenlik artar.
 • Endüstri standardı şifreleme ve özel güvenlik yöntemleri ile en yüksek seviyede işlem güvenliği sağlanır. (kişiye özel sertifikalandırma, SSL, iki yönlü doğrulama, phishing engellemeleri, soft OTP, v.b.)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button
Destek Al
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim ?